Çin SARMs Sıvı Üretici

Sarms Ligandrol LGD 4033 Kas Geliştirme SARMs Kapsül CAS 1165910-22-4

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Shaanxi
Marka adı: xn
Sertifika: GMP,SGS,BV,ISO
Model numarası: LGD 4033
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1g
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Alüminyum folyo çanta, karton veya daha fazlası müşteri ihtiyaçlarına göre
Teslim süresi: Ödeme sonra 24 saat içinde
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, MoneyGram, bitcoin
Yetenek temini: 3000kg / ay

Detay Bilgi

ad: LGD 4033 renk: Beyaz
CAS: 1165910-22-4 MW: 338,25
MF: C14h12f6n2o kullanım: Vücut geliştirme ve sporcular yarışması
Saflık: % 99 Adedi: 1000pcs
Vurgulamak:

SGS Kas Geliştirme SARMs Kapsülü

,

Kas Geliştirme CAS 1165910-22-4

,

SGS Sarms Ligandrol SARMs Kapsül

Ürün Açıklaması

Toptan Eşya Fiyatları Sarms Ligandrol LGD-4033 Yüksek Saflıkta Kas Yapı Tozu CAS 1165910-22-4

 

LGD-4033 / Ligandrol tanıtımı


LGD-4033 (Ligandrol), AR'ye yüksek afinite (~1 nM Ki) ve seçicilik ile bağlanan seçici bir oral androjen reseptör modülatörüdür (SARM).Doku seçici, kanser, akut ve kronik hastalıklar ve yaşa bağlı kas kaybı ile ilişkili kas kaybını tedavi etmek için geliştirilmiş bir androjen reseptörü (AR) ligandları sınıfındadır...
LGD-4033, seçici bir androjen reseptör modülatörüdür (SARMS) ve AR'ye yüksek afinite (~1 nM'lik Ki) ve seçicilikle bağlanan yeni bir steroidal olmayan oral SARM'dir.Doku seçici, kanser, akut ve kronik hastalıklar ve yaşa bağlı kas kaybı ile ilişkili kas kaybını tedavi etmek için geliştirilmiş bir androjen reseptörü (AR) ligandları sınıfındadır.LGD-4033'ün, doku seçici etki mekanizması ve oral uygulama yolu nedeniyle geliştirilmiş güvenlik, tolere edilebilirlik ve hasta kabulü ile testosteronun terapötik faydalarını üretmesi beklenmektedir.

LGD hala oldukça yenidir (3-5 yıl), ancak sonuçlar çalışmalarda ve günlüklerde çok benzer olmuştur.LGD-4033, onu kullanmanın en iyi ve en güvenli yolunu bulmak için birkaç yeni çalışma ve denemeden geçmiştir.Bu denemelerden elde edilen sonuçlar, yağsız vücut kütlesinde artış ve vücut yağında azalma olduğunu göstermiştir.Ayrıca güçte, esenlikte ve iyileşme olasılıklarında önemli bir artış vardır.

COA

 

TAvustralya, Brezilya ve Kuzey Amerika ülkelerinin kullandığı saat uygulaması KABUL KRİTERLERİ SONUÇLAR
  TLC Pozitif
Kimlik UV spektrumu Pozitif
  IR spektrumu Pozitif
özellikleri Beyaz ila sarımsı beyaz kristal toz uymak
Erime noktası 32 ~ 37ºC 33~36ºC
Spesifik optik rotasyon +77°~+82° +79.3°
Kurutma kaybı ≤0.5% %0.15
tahlil %97 ~ %103 %99.08
Serbest heptanoik asit ≤0.2 % %0.10
İlgili maddeler ≤2% Geçmek
  Aseton ≤100ppm Geçmek
Artık çözücüler (GC) Metanol ≤100ppm Geçmek
  Piridin ≤100ppm Geçmek
Parçacık boyutu   Geçmek

 

kullanır


LGD hala oldukça yenidir (3-5 yıl), ancak sonuçlar çalışmalarda ve günlüklerde çok benzer olmuştur.LGD-4033, onu kullanmanın en iyi ve en güvenli yolunu bulmak için birkaç yeni çalışma ve denemeden geçmiştir.Bu denemelerden elde edilen sonuçlar, yağsız vücut kütlesinde artış ve vücut yağında azalma olduğunu göstermiştir.Ayrıca güçte, esenlikte ve iyileşme olasılıklarında önemli bir artış vardır.

  

 

 

Sarms Ligandrol LGD 4033 Kas Geliştirme SARMs Kapsül CAS 1165910-22-4 0

LGD-4033 nedir?


LGD-4033, bu noktaya kadar var olan en güçlü ve en anabolik benzeri SARM olduğunu gösterdiği için popülaritesi hızla artıyor.SARMS, yapıları, yan etkilerinin olmaması ve iyileşme süresi açısından steroidlerden oldukça farklıdır.SARMS, oral steroidlerden çok daha uzun süre çalıştırılabilir.Metillenmezler ve karaciğere baskı yapmazlar.Sonuçlar bazı steroidler kadar sert olmasa da, çok daha temiz, daha tutulabilir ve steroidlerin sağlayamayacağı son derece arzu edilen çeşitli özelliklere sahipler.

 

Başvuru:


LGD, şişirme, yeniden birleştirme ve kesme için kullanılabilir.Primobolan'a benzer şekilde vücut yağını azaltırken boyut ekleme yeteneğine sahiptir.Sahip olduğu bir diğer mükemmel özellik ise 12 haftaya kadar çalıştırılabilmesidir, oysa çoğu oral sadece 4-6 haftalık zaman dilimleri için kullanılabilir.LGD, 12 haftanın tamamı boyunca istikrarlı kazançlar üretir ve bir kullanıcıya, tüm kullanım süresi boyunca kendinizi mükemmel hissettiğinizde genel bir iyilik hissi sağlar.Anabolik yan etkileri olmayan anabolik özelliklere sahiptir.LGD-4033 de çok hızlı etki gösterir ve genellikle kullanımın ilk haftasında sonuçları göstermeye başlar.Ek olarak, antrenman sırasında daha fazla çıktıya izin verecek ve daha fazla kazanım elde edilmesine neden olacak şekilde dayanıklılığı artırdığını göstermiştir.Tüm bu avantajlar LGD'yi herhangi bir kullanıcı için ideal kılar çünkü mükemmel bir başlangıç ​​sağlar ve çok temiz ama yine de önemli olduğunu gösteren kalite kazanımları üretmeye yakınlığı vardır.

Sarms Ligandrol LGD 4033 Kas Geliştirme SARMs Kapsül CAS 1165910-22-4 1

 

Dozaj:

LGD-4033, sabahları günde bir kez ağızdan alınan 10 mg günde dozlanmalıdır.LGD, 12 hafta ideal olmak üzere 8-12 hafta çalıştırılmalıdır.Yağ kaybı için mükemmel bir kombinasyon, Andarine (S-4) ile LGD-4033'tür.

Dikkat:

LGD hafif bastırmaya neden olabilir, ancak steroid kullanımından gösterilen bastırma ile karşılaştırılabilecek hiçbir şey yoktur ve döngüde HGGenerate kullanımıyla hafifletilebilir.LGD bastırmasının en iyi ihtimalle hafif olduğunu ve iyileşmesinin çok kolay olduğunu düşünüyorum.

 

Kansere karşı en yeni Prohoromon ürünleri:

Paketleme ve Servis:
1. kitle stoku, ödeme yapıldığında her gün teslimatın derhal yapılmasını sağlamak.
2. Yıllardır bu alanda faaliyet gösteren, garanti edebilecek sofistike ve profesyonel lojistik departmanımız var. güvenli ve hızlı teslimat.
3. Size güvenli bir paket sağlamak için yeterince profesyonel, iyi eğitimli ve disiplinli paketleme ekibi.Ayrıca, teslimat sırasında çok fazla acil durum olmasını önler, böylece yüksek gümrük geçişi garanti edilir.Hedefinize bir seferde 10 gram ila 20 kilogram toz (veya 100 ml ila 30 Litre sıvı) göndermenin benzersiz yolları.
4. Ambalaj resimleri ve teyel numarası ödemeyi alır almaz 24 saat içinde sağlanır.Güncellenmiş izleme kodu, sadece paketinizin bir avuç tutabilmeniz için iki günde bir sağlanacaktır.
5. Mükemmel satış sonrası servis: Ürünü aldıktan sonra herhangi bir soru veya sorun oldu.
Bizimle iletişime geçmekten kaçınmayın.Çeşitli sorunlarınızı çözmek için 7/24 çevrimiçi!

 

 

Toptan Eşya Fiyatları Sarms Ligandrol LGD-4033 Yüksek Saflıkta Kas Yapı Tozu CAS 1165910-22-4

 
 

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz