Çin SARMs Sıvı Üretici

SARMs Toz stenabolik sR9009 Kas Büyümesi İçin Sentetik Anabolik Steroidler

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Shaanxi
Marka adı: xn
Sertifika: GMP,SGS,BV,ISO
Model numarası: Rad140
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1g
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Alüminyum folyo çanta, karton veya daha fazlası müşteri ihtiyaçlarına göre
Teslim süresi: Ödeme sonra 24 saat içinde
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, MoneyGram, bitcoin
Yetenek temini: 3000kg / ay

Detay Bilgi

ad: Rad140 CAS: 1182367-47-0
MW: 393.83 renk: Beyaz Kapsül
Saflık: % 99 kullanım: Vücut geliştirme ve sporcular yarışması
MF: C20H16ClN5O2 Adedi: 1000pcs
Vurgulamak:

BV SARMs toz stenabolik sr9009

,

BV SARMs sr9009 vücut geliştirme

,

ISO stenabolik sr9009

Ürün Açıklaması

Stenabolik SR9009 SARM'ler Kilo Vermek İçin Toz Sentetik Anabolik Steroidler CAS 1379686-30-2

Stenabolik (SR9009) nedir?
Stenabolik olarak da bilinen SR9009, Profesör Thomas Burris liderliğinde Scripps Araştırma Enstitüsü tarafından geliştirilmiştir.

SARMS ile ilişkilendirilmesine rağmen, Stenabolik (SR9009) aslında bir Rev-ErbA ligandıdır.Bu, SR'nin bu proteine ​​​​bağlandığı ve onu daha aktif hale getirdiği anlamına gelir.Sonuç olarak, kullanıcı artan yağ kaybı, artan dayanıklılık ve diğer birçok sağlık yararı gibi birçok olumlu etki yaşayacaktır.

Daha önce belirtildiği gibi, SR9009, ağızdan alınan sentetik bir Rev-Erb ligandıdır.Bu çok benzersiz bir bileşiktir.SR9009, Rev-Erb proteinini uyararak insan vücudundaki birçok düzenleyici mekanizmayı büyük ölçüde etkileme yeteneğine sahiptir.

Örneğin, sirkadiyen ritimleri, lipid ve glikoz metabolizmasını, yağ depolayan hücreleri ve makrofajları etkileyebilir.Bu nedenle, Stenabolik, kullanıcının yağ kaybetmesine ve dayanıklılığını büyük ölçüde artırmasına olanak tanır; bunların her ikisi de bir atlet için çok arzu edilen etkilerdir.

 

Açıklama:

Şu anda Scripps Araştırma Enstitüsü'nde (TSRI) geliştirilmekte olan SR9009, farelerin iskelet kaslarındaki metabolik aktivite seviyesini artırıyor.Tedavi edilen fareler, aerobik egzersizin etkilerini taklit eden SR9009 alarak zayıflar, daha büyük kaslar geliştirir ve çok daha uzun mesafeler koşabilir.İnsanlarda benzer etkiler elde edilebilirse, obezitenin, metabolik sendromun ve belki de Tip II diyabetin tersine çevrilmesi çok hoş bir sonuç olabilir.
İlaç, fare popülasyonlarında obeziteyi azaltabildiğini bulan Profesör Thomas Burris tarafından geliştirildi.Karaciğerde yağ ve şeker yanmasını, yağ hücrelerinin üretimini ve vücudun inflamatuar yanıtını etkileyen Rev-ErbAα adlı bir proteine ​​bağlanır ve onu aktive eder.
Referans
SR9009'un fareler üzerindeki etkileri insanlar için güvenli bir şekilde yeniden üretilebilirse, yeni ilaç obezite ve arkadaşları, metabolik sendrom ve diyabet için yeni tedaviler sunabilir.SR9009 veya benzeri bir ilacın önemli fayda sağlayabileceği başka bir alan, hastalık ve/veya yaşlanmanın neden olduğu azalan aktivitenin bir yan etkisi olarak ortaya çıkan genel kas kondisyon kaybını dengelemektir.Bu faydalardan yararlanma olasılığı en yüksek olan kişiler arasında şiddetli artrit, konjestif kalp yetmezliği, kronik obstrüktif akciğer hastalığı (KOAH) ve egzersiz yapma yeteneğini kısıtlayan diğer durumlardan muzdarip olanlar bulunur.

lgd 4033 Ticaret Maddesi

Minimum sipariş miktarı: 1g
Fiyat: Pazarlık edilebilir
Ödeme şartları: Western Union, MoneyGram, T/T, Banka Havalesi; Bitcoin
Paketleme Detayları: Gizli ve Gizli paketleme
Teslimat süresi: Ödemeyi aldıktan sonra 24 saat içinde
lider zaman: Ödemeyi onayladıktan sonra 4 ~ 6 iş günü
Teslimat DHL, TNT, FedEx, HKEMS, UPS, vb. ile (Kapıdan Kapıya) toplu sipariş tartışılabilir
Takip numarası 24 saat içinde size sunulabilir
Tedarik Yeteneği: stokta kitle
 

 

 

SARMs Toz stenabolik sR9009 Kas Büyümesi İçin Sentetik Anabolik Steroidler 0

Uygulamalar:

 

SR9009 (Stenabolik), iskelet kası mitokondrisinin aktivitesini değiştirme yeteneğine sahiptir veya basit bir ifadeyle metabolik aktivitenizi artırır.Bu, DNP'nin yaptığına benzer, SR9009 çok daha güvenlidir ve dayanıklılık hedeflerinize ters etki yapmaz.Dahası, DNP'den farklı olarak SR9009, kondisyonlama yapmadan gerçek aerobik egzersizi taklit etme yeteneğine sahiptir.Bu nedenle, zarar vermek yerine dayanıklılığınızı artıracaktır.

Stenabolik (SR9009), Rev-erbA adı verilen bir proteine ​​bağlanır.Bu önemlidir, çünkü bu protein karaciğerdeki yağ ve şeker yakımını, yağ hücrelerinin üretimini ve vücudun inflamatuar yanıtlarını etkiler.Sonuç olarak, SR9009 ve Rev-erbA arasındaki bu etkileşim, mevcut egzersiz programınızı çok daha etkili hale getirmenize olanak tanır.Aslında bütün gün kıçınızın üzerinde oturmak bile hedeflerinize engel olmayacaktır.Sonuç olarak, nihai amaç, yediğiniz enerjiyi yağ olarak depolamak yerine yakmak ve SR'nin harika yaptığı şeydir.Ayrıca mevcut yağa saldıracak ve onu yakacaktır.

Stenabolik (SR9009) bir kişinin daha zayıf olmasına yardımcı olacak ve kardiyo ile daha hızlı nefes almadan daha fazla mesafe kat etmesine yardımcı olacaktır.Genel olarak, VO2 max'ınızı artıracak ve dayanıklılığınızı artırmanıza izin verecektir.

Ek olarak, SR9009 obeziteyi, metabolik sendromu ve tip 2 diyabeti tersine çevirebildiği için sporcu olmayanlara da fayda sağlayabilir.

Geliştiriciler, düşük miktarda kas, düşük metabolizma hızı ve zayıf çalışma kapasitesine sahip fareler aldı.Bu nedenle, fareler temelde şekilsiz kanepe patateslerinin insan versiyonlarıydı.Stenabolik verildiğinde, egzersiz yapmasına izin verilmese bile kas ve metabolizma hızı arttı.Daha sonra, bu farelerin egzersiz yapmasına izin verildikten sonra, gevşemeden %50 daha fazla koşabildiler.

SARMs Toz stenabolik sR9009 Kas Büyümesi İçin Sentetik Anabolik Steroidler 1

 

Nasıl çalışır?

Çalışmalarda SR9009 tedavisinin dayanıklılığı arttırdığı ve mitokondriyal hasarı tersine çevirdiği gösterilmiştir.
SR9009, artan egzersiz kapasitesi ve dayanıklılık konusunda büyük umut vaat ediyor.Bu bileşik, Rev-erbα'nın bir agonisti olarak işlev görür.SR9009, karaciğerdeki lipid ve glikoz metabolizmasını, yağ depolayan hücrelerin üretimini ve iltihaplanma sırasında makrofajların (ölen veya ölü hücreleri uzaklaştıran hücreler) tepkisini etkileyen Rev-erbα adlı vücudun doğal moleküllerinden birine bağlanır.

Mevcut çalışmalar, Rev-erba'nın SR9009 ile aktivasyonunun, kültürde iskelet kasında metabolik aktivitenin artmasına yol açtığını, hem zaman hem de mesafe ile ölçülen çalışma kapasitesinde yüzde 50'lik bir artış olduğunu gösteriyor.
SR9009, mevcut çalışmalarda metabolik aktiviteyi artıran, dozlaması kolay bir oral bileşiktir.
SR9009, vücudun sirkadiyen ritmini ve metabolizmasını düzenlemede rol oynayan Rev-erbα'ya kilitlenir ve test deneklerinde belirgin bir metabolik artışa neden olur.

SR9009 Dozajları ve Önerileri

Günde 20-100 mg'lık dozlar, herhangi bir olumsuz yan etki olmaksızın kullanıcılar tarafından bildirilmiştir.Aldığımız bilgilere göre, SR9009 tedavisinden elde edilen sonuçlar, günde maksimum 100 mg doza kadar doza bağımlı görünmektedir.Bu dozajdan sonra sonuçlar azalma eğilimindedir.

 

Stenabolik SR9009 SARM'ler Kilo Vermek İçin Toz Sentetik Anabolik Steroidler CAS 1379686-30-2

 

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz