Çin SARMs Sıvı Üretici
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : sale

Telefon numarası : 19992852351

Free call
Üretim hattı

Shaanxi Jingyuan Biotechnology Co., Ltd. fabrika üretim hattı 0

Sahibizgelişmiş ekipman ve birinci sınıf çalışanlar, müşteriler için OEM sağlar ve müşteriler tarafından iyi tanınır.Xi'an'daki tanınmış üniversitelerle iyi bir işbirliği ilişkisine sahiptir ve doğal bitki dikimi, araştırma, ekstraksiyon ve ayırma konularında birçok bilimsel araştırma deneyimi ve başarı elde etmiştir ve Çin'de her zaman lider seviyesini korumuştur.Aynı zamanda, Çin'deki bazı üniversitelerin ar-ge ekiplerine güveniyor ve fabrika üretim deneyimini zenginleştirmek için Çin'deki geliştirme ekibinin organik kimya uzmanlarını ve farmasötik sentez uzmanlarını birleştiriyor.Ayrıca gelişmiş kimyasal sentez analiz ve test ekipmanları ile donatıldık, işbirliğine dayalı araştırma enstitülerinin akademik deneyiminden ve teknik avantajlarından tam olarak yararlandık, keşif ve yenilik konseptinin işleyişine dayalı olarak, müşterilerimize tüm kalbimizle kaliteli hizmetler ve ürünler sunacağız.

OEM / ODM

Sams likit ve kapsül özelleştirmesi sağlayabiliriz, kapsülün renk modelini, likit şişesinin etiketini seçebilirsiniz ve tüm hizmetleri biz sağlıyoruz.

Shaanxi Jingyuan Biotechnology Co., Ltd. fabrika üretim hattı 0Shaanxi Jingyuan Biotechnology Co., Ltd. fabrika üretim hattı 1

Ar-Ge

Fabrikanın eksiksiz bir QA ve QC sistemi vardır.Ürünleri analiz etmek ve kontrol etmek için HPLC, GC ve UV spektrofotometre gibi yüksek verimliliğe ve yüksek hassasiyete sahip birkaç analiz cihazı setine sahibiz.Şirket, denetlenen tedarikçi olarak SGS'nin onayını almıştır.

Uzun yıllardır bu çizgide uzmanlaştık ve kalite kesinlikle garanti edilebilir.Herhangi bir test siparişi memnuniyetle karşılanacaktır.

 

 

 

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin